Beskidzki HalniakHodowla owczarka niemieckiego

Czechowice-Dziedzice

Suki

Poli Beskidzki Halniak

owczarek niemiecki krótkowłosy FCI 166
Nr rodowodu PKR.I-70307

Maść czarna podpalana

Rodowód

VDH SZ.2183925 HDA SchH3 KK11
Troj vom Hutberg
PKR.I-64119
Maść czarna podpalana

SchH3 FH1
Dux de Cuatro Flores
SZ.2127932

VA3 ZWŚWJUN. HDA SchH3
Hill vom Farbenspiel
SZ.2058265

Huppy von Arlett
SZ.11964660

Dasti vom Farbenspiel
SZ.1917706

SZ 2040079
Lina von Arminius
LOE 1262817

Jango vom Fürstenberg
SZ.1896845

Kelly von Arminius
SZ.1829913

SchH1 HDA ZBV
Nancy vom Gronachtal
SZ.2097493

SchH3
Vax vom Nassauer Berg
SZ.1931033

Nero vom Hirschel
SZ.1783907

Laika Vom Nassauer Berg
SZ.1850199

SchH2 HDA
Hexe vom Gronachtal
SZ.1971795

Dustin von der Schafbrücke
SZ1864718

Eike vom Gronachtal
SZ.1875756

SUCHNO 57940 HDB
Idyla z Lintichu
PKR.I-64274
Maść czarna podpalana

SchH3 ED0/0
Roy Terrae Lupiae
SZ.2210787

HDA2 SchH2
Zlatko von Arminius
LOI 05/136241

Zeppo vom Klebinger Schloß
SZ.2020853

Zambia von Arminius
SZ.1995120

SchH1 HDA2
Remi del Rione Antico
LOI 01/195067

Sultan von der Night
183572

Quina dell'Isola di Zeus
LOI 99/74718

HDA SVV1
Ostra z Litichu
SUCHNO 44494/03/05

SchH3 HDA
Bax von der Luisenstrasse
SZ.2042606

Odin vom Hirschel
SZ.1925447

Beaury v.d. Huis Kirura
SZ.2012720

HDA SVV2
Toska z Lintichu CS
SUCHNO 30815

Max della Loggia dei Mercanti
LOI.566843

Pali von der Holzheimer Linde
SZ.1851547

Hanah Dlhá Roveň

Rodowód

SCHH3 VA3
Ober von Bad-Boll
SZ.2169889

VA3(CN) IPO3, SCHH1
Giovanni vom Kapellenberg
SZ.2128303

SCHH3 VA2 SCHH3
Quantum von Arminius
SZ.2055986

VA1 (I), VA6 (BSZS)
Dux della Valcuvia SCHH3
LOI 98/41955 (SZ.2052621)

Only vom Wutachtal SCHH1
SZ.2010235

V Wanda vom Haus Stoppacher SCHH3
SZ.2079183

V5 VA1(IND) Salo vom Maifeld SCHH3, IPO3
SZ.2023351

SG Onka vom Haus Stoppacher SCHH2
SZ.1982248

VA11 SCHH2
Aike zum Gigelsfelsen
SZ.2078498

VA5 Kevin vom Murrtal SCHH3
SZ.2020273

2X VA1 Rikkor von Bad-Boll SCHH3, FH
SZ.1919865

V Aischa vom Holundergarten SchH2
SZ.1890244

VA2(SCH) Toska zum Gigelsfelsen SCHH2
SZ.2025493

VA1 Ursus von Batu SCHH3
SZ.1932624

VA9 Xena aus Agrigento SCHH3
SZ.1893887

SVV2, AD
Thalia Dlhá Roveň
SUCHNO 44795/03/04

SchH3 ZB:V-A
Hill vom Farbenspiel
SZ.2058265

SchH3 V-A
Huppy von Arlett
SV/1964660

Eros von der Luisenstraße
SV/1823810

Xtra von Arlett
SV/1876667

SchH2 V
Dasti vom Farbenspiel
SV/1917706

Miro vom Holtkämper See
SV/1832901

Orti vom Farbenspiel
SV/1832486

SVV2 V-A
Esther Dlhá Roveň
SUCHNO 38682/00/02

SchH3 V
Zycco von Arminius
SV/1995119

Ursus von Batu
SZ.1932624

Nova von der Wienerau
SV/1927925

IPO1 V-A
Iska Dlhá Roveň
SUCHNO 32326/00

Xano Shanto's
SZ:1970074

Hexi Dlhá Roveň
SUCHNO 25149/94/95